Publikacje

Czasopismo specjalistyczne

Trybuszon

Nowy tytuł na krajowym – na razie niezbyt bogatym – rynku prasy winiarskiej. Life-style’owy kwartalnik poświęcony głównie (ale niewyłącznie) kulturze picia wina, z silnymi akcentami edukacyjnymi przeznaczony dla wszystkich, prywatnie lub zawodowo związanych z winem, dla których wino jest elementem ich stylu życia i wpływa na codzienne wybory sposobów spędzania wolnego czasu, wydawania pieniędzy czy podejmowania decyzji wakacyjnych.

Cena: 110,19 netto

Autorzy: Zespół autorów

Szczegóły
Książka

Wina Naturalne

Wprowadzenie do win organicznych oraz biodynamicznych, wytwarzanych metodami naturalnymi

„Wina naturalne” są subiektywnym spojrzeniem na to, co stanowi o wielkości danego wina – albowiem dla Autorki tylko wina naturalne potrafią być naprawdę wielkie.

Cena: 93,33 netto

Autorzy: Isabelle Legeron MW

Szczegóły
Książka

Atlas Wina - Polska

Nowość!!! Wydanie 1., edycja 2021

Nawet jeżeli polskie winiarstwo jest na początku swej drogi do wielkości, nie sposób zignorować nowego zjawiska i rosnącego zainteresowania polskimi winami. Kontekst geograficzny i klimatyczny, w jakim przedstawione są polskie winnice uzupełniony jest o tło historyczne oraz rozważania dotyczące przyszłości winiarstwa w naszym kraju. Cała publikacja jest bogato ilustrowana oraz wypełniona podstawowymi danymi meteorologicznymi.

Cena: 52,29 netto

Autorzy: Mariusz Kapczyński

Szczegóły
Książka

Atlas świata wina

Zaktualizowane, poprawione i rozszerzone nowe wydanie! Edycja 8. po polsku!

Całkowicie nowa, zaktualizowana i rozszerzona edycja kultowej książki o winie, która sprzedała się w 15 wersjach językowych i ponad 4,7 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Mało która książka o winie może nosić miano klasyka lecz pierwsze wydanie Atlasu Świata Wina z 1971 roku stało się niekwestionowanym wydarzeniem wydawniczym. Jest ono postrzegane przez krytyków jako kluczowy zasób specjalistycznej wiedzy o świecie wina dostępny na rynku.

Cena: 170,48 netto

Autorzy: Hugh Johnson, Jancis Robinson

Szczegóły
Książka

Kurs wiedzy o winie

Windows of the World, 4. wydanie polskie. zaktualizowane i rozszerzone

Z końcem października 2019 roku ukazało się 4. wydanie legendarnej książki Kevina Zraly'ego "Kurs wiedzy o winie". Książka jest dostępna WYŁĄCZNIE w sprzedaży wysyłkowej! W porównaniu do niedostępnych już wcześniejszych wydań tej książki jej objętość wzrosła do 450 stron, a dodatkowo doszły nowe rozdziały, w tym część poświęcona winom polskim autorstwa Wojciecha Bońkowskiego.

Cena: 141,90 netto

Autorzy: Kevin Zraly

Szczegóły
Serwis internetowy

Internetowy Serwis Sprzedażowy

www.sprzedaz-24.pl

Sprzedaz-24.pl to przestrzeń, w której zebraliśmy materiały stworzone przez setki profesjonalistów świata sprzedaży. Znalazły się tu teksty zarówno wspomagające kierujących zespołami handlowców, jak i samych handlowców "z pierwszej linii frontu".

Cena: 990,00 netto

Autorzy: Zespół autorski

Szczegóły
Serwis internetowy

Internetowy Serwis Controllingu

www.controlling-24.pl

Controlling-24.pl to jeden z ważniejszych adresów w polskim internecie dla służb finansowo-controllingowych, zarówno tych, którzy pracują w biznesie, jak i sektorze publicznym.

Cena: 1 190,00 netto

Autorzy: Zespół autorski

Szczegóły