O nas

Nasza misja

Koncentrujemy się na identyfikowaniu problemów praktyki zawodowej i biznesowej. Poszukujemy sprawdzonych rozwiązań, które oferujemy profesjonalistom. Rzetelna wiedza, atrakcyjna forma przekazu, narzędziowość proponowanych rozwiązań – to azymuty wyznaczające kierunki naszej aktywności. Nieustannie doskonalimy się, aby wspomagać rozwój naszych Klientów.

Szkolenia otwarte

Oferujemy dobrze zdefiniowane i zwarte formy szkoleniowe obejmujące swoją tematyką szeroko rozumiane zagadnienia finansowe i podatkowe, wspomagamy praktykę zarządzania przedsiębiorstwem, przedstawiamy rozwiązania problemów zawodowych, tłumaczymy zawiłości prawa z różnych obszarów. Szczególną wagę przywiązujemy do kompetencji i praktycznych doświadczeń współpracujących z nami trenerów i wykładowców.

Aktualne szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte

Nasz zespół proponuje szkolenia zamknięte – formy ściśle dopasowane do kultury organizacyjnej i potrzeb Państwa przedsiębiorstw. Aby stworzyć szkolenie idealnie dopasowane do profilu firmy współpracujemy ściśle ze zleceniodawcą – tak na etapie definiowania potrzeb, jak i oceny efektywności szkolenia. Poprzez nasze przywiązanie do praktycznego charakteru szkoleń dedykowanych wspomagamy realizację Państwa celów w zakresie rozwoju zawodowego kadr zarządzających i pracowników.

Pobierz katalog szkoleń zamkniętych

Wydawnictwo

Rozwijamy program wydawniczy, który tak poprzez media drukowane, jak i elektroniczne ma wspierać i inspirować profesjonalistów. Obok znaczących pozycji z zakresu literatury biznesowej chcemy oferować także publikacje i serwisy informacyjne wspierające na co dzień ludzi podejmujących decyzje w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych.

Zobacz publikacje
Zapisz się do newslettera

Niezawodna informacja na temat wydarzeń branżowych, nowych publikacji i aktualizacji serwisu.

Zaufali nam