Szkolenia otwarte

E-kurs mailowy

EXCEL w budżetowaniu i planowaniu

Praktyczne narzędzia dla specjalisty ds. controllingu

Budżetowanie jest złożonym procesem, zmierzającym do określenia podstawowych kategorii biznesowych i finansowych, które składają się na docelowe wyniki zaprezentowane w postaci planu sprawozdań finansowych. Ten 4-częściowy kurs pomoże Państwu w usystematyzowaniu wiedzy z zakresu nowoczesnego podejścia do budżetowania, prognozowania i raportowania odchyleń oraz dostarczy praktycznych rozwiązań z zakresu budżetowania do stosowania w codziennej pracy.

E-kurs mailowy

Ocena okresowa pracowników

Obecnie ocena pracownika staje się kompleksowym narzędziem zajmującym centralne miejsce w systemie zarządzania zasobami ludzkimi większości organizacji. Jej znaczenie jest szczególnie duże, ponieważ może być przydatna praktycznie we wszystkich fazach, które składają się na proces kierowania pracownikami (od procesu planowania zasobów ludzkich, poprzez kierowanie karierą pracowników, aż po określanie strategii personalnej organizacji).

E-kurs mailowy

MS Office - poziom zaawansowany

Pakiet MS Office jest podstawowym narzędziem pracy na większości stanowisk. Jednak znajomość jego programów w większości przypadków jest podstawowa. Najczęściej korzystamy z „utartych ścieżek", wykorzystując tylko kilka funkcji. A gdyby poznać więcej funkcjonalności wykonywanie zadań zajmowałoby o wiele mniej czasu. Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy uczestników na temat możliwości takich programów jak Word, Excel i Access, dzięki czemu wzrośnie ich efektywność i wydajność w pracy.

E-kurs mailowy

EXCEL dla finansistów

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które biegle posługują się narzędziem Excel a chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie eksperckim na temat funkcji finansowych. Praktyczne przykłady, na których uczestnicy będą pracować przybliżą zagadnienia związane z tworzeniem analiz wskaźnikowych, tabel przestawnych czy macierzy kosztów.

webinar

Aromatyczny zawrót głowy

Czy wiesz, że człowiek rozpoznaje 5 podstawowych smaków, natomiast zapachów... tysiące! Zmysł zapachu jest nie do przecenienia podczas degustacji wina - aromat z kieliszka to pierwszy bodziec jaki dostajemy od wina. O niektórych winach mówi się, że można się nimi upić samym nosem... i o takich winach chcemy właśnie rozmawiać.

webinar

ABC Wina

czyli o winie od podstaw

Jak się robi wino? Czy naprawdę im jest starsze, tym jest lepsze? Dlaczego Champagne jest taki drogi? Co daje winu dębowa beczka?

W tym webinarze otwieramy bramy do świata wina. Odrobina wiedzy pozwoli lepiej zrozumieć wino, a co za tym idzie, dokonywać lepszych wyborów i czerpać z niego więcej przyjemności.

E-kurs mailowy

Zarządzanie projektami dla początkujących

Zarządzanie projektami staje się coraz większym wyzwaniem dla współczesnych firm i organizacji. Aby osiągać zamierzone cele, musimy nauczyć się rozwiązywać problemy i realizować coraz bardziej złożone zadania w coraz krótszym czasie. Dlatego proponujemy Państwu efektywne i sprawdzone narzędzie, jakim jest metodologia zarządzania projektami. Źle zarządzane projekty powodują nie tylko straty finansowe i czasowe, ale również działają demobilizująco i demotywująco na zaangażowanych w nie pracowników.

webinar

Z czym to się je?

Wine & food pairing

Z czym to się je, czyli praktyczny przewodnik łączenia wina z jedzeniem.

Nie jest przypadkiem, że na suto zastawionym stole znajdzie się zwykle butelka wina. Nie bez powodu w dobrych restauracjach nad doborem wina do potraw czuwa wysoce wyspecjalizowana osoba - sommelier. Wino i jedzenie to związek. Zły dobór partnera może doprowadzić do katastrofy...

Miejsce i termin: webinar, 9.06.2022

Szczegóły