Szkolenia otwarte

webinar

Skuteczny cross-selling i up-selling

Podczas szkolenia on-line przyjrzymy się strategiom firm, które często dzięki jednej korekcie działań zwiększyły swoje przychody o dziesiątki, a czasami i setki tysięcy złotych. Sztuka dosprzedawania produktów lub usług oraz powiększania zamówień klientów nie jest łatwa, bo w dzisiejszych czasach nie wystarcza już tylko żelazna konsekwencja i pytanie: „a może produkt/usługa X do tego?”

webinar

Social selling jako sposób na zwiększenie sprzedaży

Firmy, które planują włączenie mediów społecznościowych do swoich działań marketingowych i sprzedażowych mogą wiele zyskać. Aby zrealizować założone cele, nie wystarczy jednak po prostu założyć firmowego konta na Facebooku czy LinkedIn. Działania w zakresie social selling będą efektywne wyłącznie wtedy, kiedy zostaną dokładnie zaplanowane, a ich skuteczność będzie regularnie monitorowana i weryfikowana. Podczas szkolenia on-line pokażemy Ci, jak to zrobić!

webinar

Podstawy analizy danych z KNIME

W pracy każdego analityka pojawia się taki moment, gdy Excel nie daje rady z przetwarzaniem danych. Zamiast załamywać się, warto poznać KNIME - potężną i darmową aplikację do analizy danych. Ten cykl szkoleń on-line pokaże, jakie możliwości drzemią w KNIME i dlaczego warto je obudzić.

webinar

Wykres prawdę ci powie, czyli jak nie kłamać w raportach

Popraw czytelność i prawdomówność danych!

Zestawienia, wykresy, prezentacje... to codzienność pracowników służb controllingowo-finansowych. Szeroki strumień danych wlewający się do naszych raportów może porwać każdego i wyrzuć odbiorcę na niewłaściwym brzegu. Tymczasem z pomocą kilku prostych zasad można okiełznać ten żywioł i przedstawiać dane nie tylko przejrzyście, ale przede wszystkim bez wprowadzania w błąd.