Szkolenia otwarte

webinar

Jak prowadzić skuteczne rozmowy handlowe w języku angielskim i uniknąć najczęstszych błędów

Podczas szkolenia on-line przyjrzymy się najczęstszym błędom, które popełniają handlowcy, prezentując ofertę i prowadząc negocjacje w języku angielskim. Dzięki wskazówkom naszego eksperta przełamiesz opór przed posługiwaniem się biznesowym językiem angielskim, co ułatwi Ci prowadzenie skutecznych negocjacji z zagranicznymi kontrahentami, a tym samym – zrealizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.

webinar

Prawne pułapki e-commerce w 2021 r. Nie daj się zaskoczyć!

Pandemia COVID-19 i towarzyszący jej lockdown przyspieszyły rozwój branży e-commerce. Biznesy stacjonarne zaczęły szukać nowych możliwości zbytu – odpowiadając na zmienione wymagania i nawyki klientów. Rewolucji uległo podejście do prowadzenia biznesu w Internecie. Czas uporządkować ostatnie i nadchodzące zmiany prawne, pokazać na przykładach, jakie handlujący w Internecie mają prawa i obowiązki w 2021 r., co ich czeka i co może zaskoczyć.

webinar

Płynność - Rentowność - Przewidywalność

Cykl webinariów to odpowiedź na konieczność zmiany myślenia o prowadzeniu biznesu i zarządzania finansami. Bo zyski to w obecnej sytuacji gospodarczej nie wszystko… Można mnożyć przykłady firm, które generowały zyski, ale nie przetrwały, ze względu na brak płynności finansowej. Czas pomyśleć o zarządzaniu finansami w sposób inny niż jeszcze pół roku temu!

webinar

Skuteczny cross-selling i up-selling

Podczas szkolenia on-line przyjrzymy się strategiom firm, które często dzięki jednej korekcie działań zwiększyły swoje przychody o dziesiątki, a czasami i setki tysięcy złotych. Sztuka dosprzedawania produktów lub usług oraz powiększania zamówień klientów nie jest łatwa, bo w dzisiejszych czasach nie wystarcza już tylko żelazna konsekwencja i pytanie: „a może produkt/usługa X do tego?”