webinar

Efektywna komunikacja w zespole - hybrydowym, online i stacjonarnym

webinar, 28.10.2021

ONLINE

Opis

Technologia się zmienia – wiele rozwiązań, które były na rynku popularne kilka lat temu dziś jest już passé. Jednak dobrze rozwinięte umiejętności w zakresie sprawnej współpracy komunikacji zespołowej nadal są na topie i pozostaną w cenie. Efektywna i skuteczna komunikacja w zespole jest szczególnie istotna w modelach pracy, które rozwinęły się w okresie pandemii - modelu zdalnym i hybrydowym. Z uwagi na fakt, że model hybrydowy różni się od typowej pracy zdalnej lub stacjonarnej, dla wielu osób może stanowić duże wyzwanie. Komunikacja z dwoma zespołami w dwóch wymiarach, które mają realizować cele firmy, wymaga utrzymania sprawnego przepływu informacji, a także zrozumienia przez menedżera potrzeb poszczególnych współpracowników. Dlatego też już dziś serdecznie zapraszamy na webinar z efektywnej komunikacji w zespole hybrydowym, zdalnym i stacjonarnym. Podczas webinaru przyjrzymy się zarówno umiejętnościom w zakresie zadawania właściwych pytań, roli empatii i otwartości we wzajemnej komunikacji, jak i sposobom komunikacji, które w sytuacjach trudnych i stresujących zalecał Winston Churchill. Na przykładzie eksperymentów Japończyka Masaru Emoto przekonamy się, jaką moc mają słowa.

Metoda

Platforma Zoom


Wymagania techniczne niezbędne do korzystania ze szkolenia:

 • urządzenie mające dostęp do sieci Internet
 • dostęp do konta poczty elektronicznej
 • najnowsze wersje przeglądarek internetowych m.in. Microsoft Edge 84+, Google Chrome 83+, Firefox 78+
 • poprawnie skonfigurowana przeglądarka obsługująca pliki cookies
 • połączenie internetowe szerokopasmowe przewodowe lub bezprzewodowe (4G/LTE) - sugerowana prędkość pobierania (download) 4Mbps (500 kB/s).

Korzyści

Podczas spotkania on-line odpowiemy na pytania:

 • jakie kompetencje hybrydowe pozostaną w cenie mimo zmieniających się na rynku technologii?
 • jak przekazywać informacje w rzeczywistości hybrydowej i zadbać o interesy zespołów pracujących zdalnie, stacjonarne lub hybrydowo?
 • jak komunikować się skutecznie w aktualnej rzeczywistości biznesowej?
 • jakie techniki przekazywania istotnych informacji zalecał Winston Churchill w czasie wojny, gdy komunikacja była utrudniona i jak mogą nam się przydać w dzisiejszym świecie?
 • jak komunikować ważne kwestie współpracownikom o umiejętnościach analitycznych?
 • czy słowa mają moc? - wnioski z eksperymentów Japończyka Masaru Emoto

Zawartość

 1. Kompetencje hybrydowe w otwartej i bezkonfliktowej współpracy zespołowej
 2. Rola umiejętności "miękkich" i empatii w "twardej" pracy
 3. Komunikacja werbalna i niewerbalna
 4. Model Alberta Mehrabiana i co z niego dla nas wynika?
 5. Jak przekazywać ważne informacje, gdy komunikacja jest utrudniona? - zasady Winstona Churchilla
 6. Jak komunikować ważne kwestie współpracownikom o umiejętnościach analitycznych
 7. Słowa mają moc - czyli teoria Masaru Emoto
 8. Sesja pytań i odpowiedzi

Czas trwania

start godz. 14.00

Osoby docelowe

 • menedżerowie sprzedaży

Prelegenci

Małgorzata Warda

Ma ponad 20 lat praktycznego doświadczenia w sprzedaży, marketingu, zarządzaniu projektami i zespołami oraz organizacjami na rynkach B2B i B2C. Doświadczenie zdobywała w dużych korporacjach, zaczynając od stanowiska sprzedawcy i przechodząc przez szczeble menedżerskie do pozycji Dyrektora Handlowego i Zarządzającego. Zarządzała sprzedażą w konceptach m.in. omnichannel i multichannel. Ma doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży m.in. poprzez sieci handlowe, własne sklepy detaliczne i internetowe, programy lojalnościowe, katalogi i advertoriale, shoppingowe kanały TV oraz call center. Jest wykładowcą w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej z zakresu marketingu i strategii sprzedaży.  Prowadzi firmę doradczą Warda Consulting Team - doradza przedsiębiorstwom, jak zwiększyć sprzedaż i rentowność działań. Jest także mentorem biznesu certyfikowanym na poziomie międzynarodowym przez European Mentoring & Coaching Council.