Szkolenia otwarte

webinar

Pierwsze kroki w Power Pivot

W trakcie szkolenia omówimy działanie dodatku do Excela Power Pivot. Dowiemy się, jak wczytywać tabele do Power Pivot i stworzyć pomiędzy nimi relacje. Stworzymy miary wykonujące odpowiednie obliczenia i wykonamy z nich raporty w postaci tabeli przestawnej. Poznamy też podstawowe funkcje w Power Pivot, dające dodatkowe możliwości raportowania w postaci tabeli przestawnej.

Miejsce i termin: webinar, 6.07.2021

Szczegóły
webinar

Aby reklamacje nie skutkowały odpływem klientów...

Czy wiesz dlaczego reklamacja to jedna z najlepszych rzeczy jakie mogą przytrafić się firmie? Podczas webinaru dowiesz się, co kryje się za tym stwierdzeniem, a także nauczysz się budowania relacji oraz zwiększania sprzedaży w oparciu o dobrze załatwione reklamacje. Dzięki sprawnemu działaniu obsługa reklamacji może stać się Twoim asem w rękawie, a zadowolony z Twojej postawy klient - ambasadorem Twojej marki.

webinar

Jak sprawnie przekształcić każde dane w Power Query?

Power Query to istny kombajn, wspierający analizę danych w arkuszach MS Excel. Podczas tego webinaru opowiemy, jakie możliwości przekształcania danych oferuje Power Query, a także jak wykorzystać je w nietypowych sytuacjach. Wszystko po to, aby po mistrzowsku rozwiązywać problemy, na które można natknąć się podczas analizowania danych.

webinar

Skuteczne budżetowanie w przedsiębiorstwie

Tworzenie budżetu jest ważną częścią zarządzania finansami. Jego posiadanie może pomóc w uniknięciu nadmiernych wydatków lub zadłużeniu się w przyszłości. Ponadto pilnowanie budżetu może również pomóc w oszczędzaniu i szybszym osiągnięciu celów finansowych. Należy jednak pamiętać, że każdy budżet, nawet ten najlepszy, może wymagać korekty w trakcie roku.

ONLINE

Forum Nowoczesnej Rachunkowości 2021

Nowe obowiązki, optymalne rozwiązania, dobre praktyki

Zainspirowani sukcesami sześciu edycji Forum Nowoczesnego Controllingu, z rekomendacją redakcji magazynu Controlling i Rachunkowość Zarządcza, tworzymy zupełnie nową jakość na polskim rynku szkoleniowym! Intencją organizatora jest stworzenie imprezy, która będzie Forum wymiany doświadczeń i na stałe wpisze się w kalendarze nowoczesnych księgowych.

ONLINE

Zgrupowanie Asów Sprzedaży 2021

Zdalna sprzedaż - skuteczna sprzedaż

Dzisiaj wiemy już, że praca zdalna będzie standardem również w roku 2021, a i później wiele towarzyszących jej elementów, jak choćby konieczność znajomości obsługi narzędzi do tele- i wideokonferencji czy prowadzenia spotkań online pozostanie w katalogu najbardziej pożądanych umiejętności handlowca na stałe. Dlatego też w tym roku nasze Zgrupowanie w całości poświęcimy sprzedaży zdalnej – od etapu prospectingu, po negocjacje, aż przez finalizację transakcji.

ONLINE

7. Forum Informacji Zarządczej

Analityka biznesowa: w kierunku użytecznej informacji zarządczej

Jako analitycy biznesowi i controllerzy na co dzień pracujecie z różnorodnymi zbiorami danych. Wiecie jednak, że nie każde dane składają się na informację zarządczą. Żeby podejmować dobre decyzje, należy mieć właściwe rozpoznanie sytuacji, a jakość decyzji jest wprost proporcjonalna do jakości posiadanych informacji.