Szkolenia otwarte

Warsztaty praktyczne

Skuteczna polityka cenowa i rabatowa

Sales Manager's Boot Camp

Jeżeli:

  • zarządzasz sprzedażą i jesteś rozliczany z wyników sprzedażowych w swojej firmie,
  • poszukujesz praktycznych rozwiązań opartych na wieloletnim doświadczeniu

zapraszamy do udziału w warsztatach, podczas których nasza ekspertka na przykładach z biznesu przedstawi rozwiązania, które z sukcesami wdrożyła w życie.

ONLINE

6. Forum Nowoczesnego Controllingu

Ochrona cash flow, analiza ryzyka, zarządzanie należnościami

W biznesie i finansach jest jak w życiu. Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Szczególnie zaś w czasie kryzysu i niepewności. Zamiast martwić się, czy starczy nam gotówki na zapłatę zobowiązań, lepiej zaplanować wpływy i wydatki w trybie ‘kryzysowym’… Zamiast windykować, lepiej sprawdzać na bieżąco kontrahentów i monitorować należności. Zamiast liczyć, że jakoś to będzie, lepiej ocenić ryzyko działań, zaplanować optymalizacje i oszczędności...

Warsztaty praktyczne

Zarządzanie efektywnością zespołu handlowego

Sales Manager's Boot Camp

Jeżeli:

  • zarządzasz działem sprzedaży i jesteś rozliczany z wyników sprzedażowych w swojej firmie,
  • chcesz za pomocą prostych i niedrogich działań zwiększyć efektywność swojego zespołu handlowego, aby bez problemu osiągał założone cele sprzedażowe

zapraszamy do udziału w warsztatach, podczas których nasz trener-praktyk na przykładach przedstawi rozwiązania, które z sukcesami wdrożył w życie podczas swojej praktyki zawodowej.

Warsztaty praktyczne

Rejestr BDO

Zasady prowadzenia ewidencji odpadów oraz nowe obowiązki podmiotów związane z gospodarką odpadami w 2020 roku

Baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami to elektroniczna baza danych, w której gromadzone są m.in. informacje o podmiotach wprowadzających do obrotu produkty i opakowania. Poprzez system BDO od stycznia 2020 r. odbywa się również większość czynności związanych z gospodarką odpadami, np. tworzenie dokumentów ewidencji odpadów, składanie sprawozdań, aktualizowanie danych nt. wytwarzanych w danej firmie odpadów. Ewidencję odpadów musi prowadzić każdy posiadacz odpadów.

ONLINE

6. Forum Informacji Zarządczej

Narzędzia wspierające controlling

Codzienna praca z różnymi typami danych wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, lecz wymusza też wykorzystanie rozwiązań informatycznych wspierających analizę danych i pozwalających dane przekształcić w informacje, a informacje w wiedzę. Systemy i narzędzia informatyczne wydatnie zwiększają szybkość i jakość uzyskiwanej wiedzy oraz zapewniają powtarzalność procesów. Równie ważna jak umiejętność przetwarzania i analizy danych jest także umiejętność ich prezentowania.