Szkolenia otwarte

webinar

Pierwsze kroki w Power Pivot

W trakcie szkolenia omówimy działanie dodatku do Excela Power Pivot. Dowiemy się, jak wczytywać tabele do Power Pivot i stworzyć pomiędzy nimi relacje. Stworzymy miary wykonujące odpowiednie obliczenia i wykonamy z nich raporty w postaci tabeli przestawnej. Poznamy też podstawowe funkcje w Power Pivot, dające dodatkowe możliwości raportowania w postaci tabeli przestawnej.

Miejsce i termin: webinar, 6.07.2021

Szczegóły
webinar

Aby reklamacje nie skutkowały odpływem klientów...

Czy wiesz dlaczego reklamacja to jedna z najlepszych rzeczy jakie mogą przytrafić się firmie? Podczas webinaru dowiesz się, co kryje się za tym stwierdzeniem, a także nauczysz się budowania relacji oraz zwiększania sprzedaży w oparciu o dobrze załatwione reklamacje. Dzięki sprawnemu działaniu obsługa reklamacji może stać się Twoim asem w rękawie, a zadowolony z Twojej postawy klient - ambasadorem Twojej marki.

webinar

Jak sprawnie przekształcić każde dane w Power Query?

Power Query to istny kombajn, wspierający analizę danych w arkuszach MS Excel. Podczas tego webinaru opowiemy, jakie możliwości przekształcania danych oferuje Power Query, a także jak wykorzystać je w nietypowych sytuacjach. Wszystko po to, aby po mistrzowsku rozwiązywać problemy, na które można natknąć się podczas analizowania danych.