FINANSOWANIE Dotacje i Fundusze

Pozyskiwanie, rozliczanie i zarządzanie w praktyce

Czasopismo specjalistyczne

Cena: 388,86 netto

Opis

Od pomysłu do sukcesu

FINAN$OWANI€ Dotacje i Fundusze to rzetelny dwumiesięcznik stanowiący kompendium wiedzy i pomoc dla przedsiębiorców dążących do pozyskania dotacji unijnych lub znalezienia alternatywnych dróg finansowania. Magazyn daje rozwiązania i narzędzia przydatne na każdym etapie - począwszy od pomysłu na projekt, przez jego realizację, aż do pełnego rozliczenia przedsięwzięcia. Ujęcie tematu traktujemy wszechstronnie – przedstawiamy informacje dotyczące pozyskania dotacji i wymogów stawianych przed beneficjentami, ale także podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, wyjaśniamy kwestie sporne i podsuwamy praktyczne strategie działania.

Oko w oko z ekspertami

Nasi autorzy to eksperci od funduszy unijnych, współpracujący z instytucjami wspierającymi beneficjentów w drodze do uzyskania dofinansowania przez UE oraz innych źródeł. Realizują swoje ambicje zawodowe poprzez pomoc na każdym etapie pozyskiwania funduszy. W każdym stadium profesjonalnie koordynują przebieg uzyskania dofinansowania, realizacji projektu i rozliczenia inwestycji.

Zostań z nami na dłużej…

Magazyn Dotacje i Fundusze zapewnia wiedzę niezbędną do kontrolowania projektu od początku do końca, bez względu na stopień jego zaawansowania. Autorzy piszący dla dwumiesięcznika to praktycy branży, o których profesjonalizmie świadczy nie tylko wykształcenie, ale także wieloletnie doświadczenie.

Przejdź do strony WWW publikacji

Spis treści

Przejrzyste treści

  • kluczowe i wiążące informacje na temat możliwości pozyskania dotacji
  • wymogi stawiane beneficjentom
  • kompleksowe ujęcie procesu aplikacji, realizacji i rozliczania projektu
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji niezbędnej do prawidłowej realizacji projektu

W ramach prenumeraty dajemy Państwu do dyspozycji:

  • prenumeratę standard (papierową) dwumiesięcznika "Finanse + Controlling" ze stałym dodatkiem "Finansowanie Dotacje i Fundusze"
  • dostęp do elektronicznej wersji dodatku oraz do archiwalnych wydań magazynu
  • dodatkowe materiały i artykuły merytoryczne dostępne jedynie on-line

Każdy z działów to odpowiedź na praktyczne i teoretyczne wyzwania czyhające na czytelnika zmagającego się z formalnościami związanymi z dotacjami i funduszami.

Informacje techniczne

ISSN: 2080-9239

Format: A4, dwumiesięcznik

Objętość: do 16 s. dodatek do Finanse+Controlling

Autorzy

Zespół autorski

Nasi autorzy to praktycy branży – profesjonaliści, którzy chętnie dzielą się przykładami rozwiązań stosowanymi w ich własnych przedsiębiorstwach.

Cena: 388,86 netto